Background

O nas

Początki…

Chiptuning Śląsk ma długą historię w dziedzinie inżynierii i mechaniki, a także elektroniki oraz diagnostyki. Doświadczenie w biznesie samochodowym zaczęliśmy zdobywać wiele lat temu, kiedy samochody i motocykle nie były jeszcze wyposażone w zaawansowaną elektronikę. Dało nam to doskonałe zrozumienie działania silników spalinowych, zarówno diesla jak i benzynowych oraz pozwoliło na rozwijanie się w tuningu mechanicznym. Wszystko to było doskonałą bazą do poznania elektroniki oraz działania ECU najnowszych generacji. Podążaliśmy z duchem czasu, dzięki temu możemy pracować z najnowszymi systemami i najnowocześniejszym, oryginalnym sprzęcie. Nasza pasja do samochodów i zaangażowanie w ulepszaniu pojazdów sprawia nam mnóstwo satysfakcji.

Zagraniczne doświadczenie

W 2015 roku rozpoczęliśmy działalność w branży tuningowej na bardzo wymagającym rynku brytyjskim, szybko zdobywając doświadczenie i zaufanie klientów, stając się jedną z wiodących firm w branży. Mamy niezaprzeczalną obsesję na punkcie doskonalenia naszego oprogramowania. Z przyjemnością inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt elektroniczny, diagnostyczny oraz narzędzia. Nasz zespół składa się z wysoko wykwalifikowanych mechaników, elektroników oraz programistów.

Indywidualne podejście do każdego klienta

W Chiptuning Śląsk przed otworzeniem maski lub napisaniem nowej mapy, zachęcamy naszych klientów do omówienia ich wymagań i długoterminowych celów. Wraz z ustaleniem najlepszych opcji, rozpoczynamy pracę. Przywiązujemy szczególną uwagę do jakości wykonywanych usług aby nasi klienci byli zawsze zadowoleni.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego gdzie odpowiemy na wszystkie Wasze pytania.